tatuaż szczecin

Pierwszy tatuaż po 50 roku życia – dlaczego nie?! Poznaj najlepsze motywy dla szalonych pięćdziesiątek

Wiek to tylko liczby i tą zasadą najlepiej się kierować. Na szczęście czasy, gdy kobieta już po 30 roku życia chodziła w chustce i przygotowywała się do roli babci mamy już za sobą i to do tego stopnia, że i panie po 50 roku życia uznawane są za młode, bo przecież takie są. Ale czy 50-latce przystoi tatuaż? Ależ oczywiście. Poznajcie więc najlepsze motywy dla szalonych pięćdziesiątek.

Klika przydatnych rad na wagę złota

Tatuaże są modne i są świetnymi dekoracjami ciała, jednak aby dziara taka właśnie była musi być doskonale wykonana, wszak ma być ozdobą ciała, a nie powodem do wstydu. Dodatkowo decyzja musi być przemyślana, a więc warto zastanowić się, czy robicie to dla siebie czy raczej dlatego, że jest to modne, choć jeśli kierujecie się modą i uważacie, że to słuszna decyzja, to jest jak najbardziej ok. Bardzo ważne jest też wzornictwo, ale temu tematowi przyjrzymy się za chwilę, teraz jednak wrócimy do wyboru studia tatuażu. W tym przypadku nie można kierować się ceną, lecz przede wszystkim liczy się doświadczenie tatuażysty. Dodatkowo trzeba też wiedzieć, że tusze tanie nie są, dlatego też lepiej zapłacić więcej i mieć dekorację ciała, a nie powód do wstydu. Nie radzimy Wam robić dziarę po znajomości, bo takie rozwiązanie także się nie sprawdza, a dodatkowo nie macie pewności czy warunki były sterylne. Zatem podejmując decyzję trzeba wybierać dobrych specjalistów, tylko wtedy ma się pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Warto więc wybrać najbardziej renomowane studio tatuażu. Szczecin to miasto, gdzie swoją siedzibę ma SKY TATTOO i je Wam polecamy.

Wzór ma znaczenie

50 lat to wcale nie jest dużo, w końcu kto by się przejmował wiekiem? Ograniczenia macie tylko w głowie. Stąd też przy wyborze wzoru dziary nie warto kierować się umiarem chyba, że owy umiar lubicie. Na pewno nie polecamy Wam wytatuowania sobie imion dzieci czy wnuków, bo takie dziary są już passe, poza tym to takie przewidywalne. Warto postawić na coś, co będzie Was definiowało jako kobiety, a nie tylko żony, matki czy babcie. I tutaj warto użyć wyobraźni czy fantazji. Możecie postawić na old school i już na wstępie pragniemy zaprzeczyć, że old school ma nawiązywać do wieku, raczej chodzi nam o to, że ten styl jest bardzo modny, a przy tym ponadczasowy. Wzory tatuażu mają w sobie finezję, poetykę, ale mogą mieć też ukryte znaczenie. Także technika akwareli czy tatuaże dające efekt 3D są jak najbardziej dobrym wyborem.

Czarny czy kolorowy? Oto jest pytanie! Poznaj więc odpowiedź na nie.

Zarówno czarne, jak i kolorowe tatuaże są modne i mogą świetnie się prezentować. Podobnie rzecz wygląda z tatuażami typu kontur czy też cieniowanymi. Na pewno dziary kolorowe, a do tego z wypełnieniem są bardziej widoczne i przyciągają uwagę. Z kolei dziary składające się z ciemnego konturu mają w sobie minimalizm i większą subtelność. Oba rodzaje mają wiele zalet. Tutaj najlepiej podjąć decyzję kierując się własnym gustem, czyli zdecydujcie się na to, co się Wam podoba. Oczywiście i samo miejsce ma znaczenie, ale tutaj także najlepiej kierować się swoimi preferencjami, co oznacza, że każde miejsce jest dobre, jeżeli Wam się podoba. Przy czym musicie też wiedzieć, że tam, gdzie skóra jest cienka tatuowanie jest bardziej bolesne, ale da się wytrzymać.

O czym jeszcze pamiętać?

Jeżeli podjęłyście decyzję o tatuażu, to warto wybrać dobre studio, a następnie właściwy wzór. Oczywiście możecie też skorzystać z katalogu, bądź tatuażysta zaprojektuje dziarę zgodnie z Waszymi preferencjami. Gdy już będziecie mogły pochwalić się taką dekoracją ciała, to musicie też pamiętać, aby postępować zgodnie z radami tatuażysty, czyli właściwie pielęgnować skórę, nie narażać jej na promieniowanie UV. Przez pierwsze dni nie powinno się też korzystać z sauny czy basenu, a także lepiej zrezygnować z ciepłych kąpieli.

Tatuaż dla 50-tki to świetny pomysł i nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej. To Wasze ciało to możecie z nim robić co chcecie i na co macie ochotę. Nikt nie ma prawa narzucać Wam swojego zdania, bądź twierdzić, że coś wypada, a czegoś nie wypada.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij