perły księżniczki jak pozbyć się grzybicy pochwy raz na zawsze

Perły Księżniczki jak pozbyć się grzybicy pochwy raz na zawsze?

Grzybica pochwy to bardzo dokuczliwa przypadłość. Z powodu silnego świądu i towarzyszących mu upławów powoduje ogromny dyskomfort. Niestety grzybica to choroba, która ma charakter nawracający a dostępne leki rzadko pozwalają na długotrwały brak nawrotów. Jak sobie radzić z tym problemem?

Modyfikacje stylu życia

Niektóre źródła podają, że grzybicy pochwy sprzyjają różnego rodzaju alergeny, które długotrwale podrażniając uszkadzają nabłonek, ułatwiając wniknięcie i rozwój patogenów grzybiczych. Eliminacja drażniących substancji polega na stosowaniu proszku do prania bielizny dedykowanego dla osób wrażliwych, rezygnacji z mydła na rzecz płynów do higieny intymnej, wykluczeniu z diety produktów bogatych w cukier oraz serów pleśniowych. Ważne jest również stosowanie prezerwatyw w przypadku przygodnych kontaktów seksualnych.

Nie należy również przerywać kuracji zleconej przez lekarza w przypadku ustąpienia objawów. Przepisane leki należy zużyć w całości.

Perły Księżniczki – profilaktycznie i wspomagająco przy leczeniu

Kolejnym sposobem na wsparcie procesu leczenia i profilaktykę jest stosowanie Pereł Księżniczki. To produkt zawierający mieszankę ziół stosowanych już od wieku w infekcjach intymnych różnego pochodzenia. Z powodzeniem może być stosowany jako wsparcie tradycyjnych leków. Perły Księżniczki mogą być również wykorzystywane w profilaktyce nawrotów grzybicy pochwy. Jest to możliwe dzięki garbnikom i składnikom aktywnym o działaniu grzybobójczym. Garbniki wpływają na odbudowę uszkodzonego mechanicznie a także chorobowo naskórka, natomiast substancje aktywne skutecznie zwalczają niepożądane w środowisku pochwy drobnoustroje.

Wiele kobiet stosujących Perły Księżniczki uwolniło się od częstych nawrotów grzybicy pochwy.

Jak stosować Perły Księżniczki Fohow w profilaktyce infekcji grzybiczych?

Wystarczy jedna globulka raz w miesiącu – jedno opakowanie wystarcza na pół roku. Najlepiej zakładać Perłę kilka dni po zakończonej menstruacji (2 – 3 dni).

W kontekście TMC warto wspomnieć też kapsułki mózgowe Linchzhi.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij